Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 116"

   


We welcome you to our site!
News
Nov 6, 2019
Бібліотечний урок "Україна - рідний край, золота чарівна сторона"
У нашій школі пройшов бібліотечний урок "Україна - рідний край, золота чарівна сторона", де діти знайомилисяз Українськими традиціями та поглиблювали свої знання про рідну країну.
Oct 28, 2019
Поїздка до гончарної майстерні Сергія Горбаня
На осінніх канікулах учні 5-А класу відвідали гончарну майстерню Сергія Горбаня. Дітям було проведено майстерклас , на якому кожен мав змогу зробити виріб із глини, попрацювати за гончарним кругом, а також розмалювати спеціальною фарбою свої поробки. На екскурсії діти познайомились із видами гончарних печей, роздивились як виглядають вироби із глини на різних етапах виготовлення. Наприкінці екскурсії діти насолодились прекрасними краевидами на території майстерні та зігрілися гарячим чаєм із солодощами у альтанці.
Oct 28, 2019
Наказ
про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КЗО "СЗШ № 116"
Oct 21, 2019
Поїздка до дитячого будинку
Учні нашої школи відвідали дитячий будинок. Під час проведення даного міропириємства діти нашої школи подарували маленьким вихованцям дитбудинку танець та виготовлені своїми руками смалики з фетру, а також засоби для дитячої гігієни. Наші школярі наскрізь прониклися проблемами маленьких сиріт, та щиро вірять у те, що кожна дитина знайде свою родину.
Oct 21, 2019
оголошення
про надання пропозицій щодо кандидатур до складу конкурсної комісії
Oct 11, 2019
День козацтва
В нашій школі було проведено ряд заходів до "Дня козацтва" Дівчата радо вітали хлопців та влаштовували фотосесії у вишиванках біля імпровізованої фотозониМіністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія